Historie agentury

Trošku z historie…

V oblasti rekvalifikačního vzdělávání dospělých patří agentura RAFAEL k nejvýznamnějším subjektům v České republice. Spolupracuje s významnými lázeňskými subjekty, naši absolventi jsou vyhledáváni pro svou odbornost. Certifikáty u nás vydané mají uplatnění po celé Evropské unii. Ti, kteří si chtějí otevřít živnost, si mohou okamžitě po získání osvědčení o  absolvování rekvalifikace žádat o vydání živnostenského listu bez garanta. Na rekvalifikaci navazují odborné kurzy i odborné semináře.
Firma byla založena v roce 2004, má akreditace Ministerstva školství ČR pro rekvalifikaci pedikérka a nehtová designérka, manikérka a nehtová designérka ,sportovní masér,  kosmetička, vizážistka, akreditaci MZČR pro kvalifikační kurz masér a sanitář, profesní kvalifikaci lektor dalšího vzdělávání, chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky a administrativního pracovníka.

Nabídka vzdělávání agentury RAFAEL s.r.o. obsahuje též více jak 20 odborných kurzů pro maséry (např. thajské masáže, hot stones, shiatzu, anticelulitidní masáže, havajská lomi-lomi aj.).
Od roku 2008 je agentura RAFAEL s.r.o. nestátním zdravotnickým zařízením, čímž zvýšila prestiž výuky.
Od roku 2014 také personální agenturou, zajistíme Vám potřebné pracovníky z Čech i zahraničí. Získáte odborníky v oboru s platným certifikátem v ČR.

Agentura RAFAEL, s.r.o. svou širokou nabídkou odborných masérských kurzů proškolí desítky masérů z místních i okolních lázeňských domů a wellness salónů.
Intenzivně spolupracuje s významnými lázeňskými společnostmi v regionu, např. s Léčebnými Lázněmi Jáchymov a.s., sanatoriem Imperial, LH Thermal a.s., Bohemia lázně, Léčebnými lázněmi Mariánské Lázně, a.s., Lázněmi Františkovy Lázně a.s.,Lázněmi Teplice v Čechách a.s.,
ale i s menšími lázeňskými a hotelovými zařízeními.

Pokud si s výběrem vhodného kurzu nejste jisti, obraťte se na nás, rádi Vám poradíme 🙂

Přehled rekvalifikací a odborných kurzů.