Odborné kurzy

Odborné kurzy

Naši lektoři Vás zasvětí do specifik jednotlivých druhů masáží nebo kosmetických ošetření. Absolvovat je mohou všichni bez rozdílu vzdělání k rozšíření své odbornosti a zájmům. Jsou určené jak pro absolventy rekvalifikací, tak i pro ty z vás, kteří se chtějí naučit speciální masáže pro domácí potřeby. Po ukončení kurzu získáte certifikát o absolvování odborného kurzu – není možno ho použít k vydání živnostenského listu.

Aktuální termíny kurzů a rekvalifikací k nahlédnutí/stažení v pdf.

Shiatsu je prastará japonská léčebná metoda v kombinaci s tradiční čínská medicínou. Shiatsu znamená v překladu tlak prsty. Pomocí tlaku palců, prstů a dlaní, ale též kolen, loktů nebo chodidel na příslušné body na těle (tzv. tsubo body) je znovu obnovována energetická rovnováha těla.
Maderoterapie estetický zázrak přírodní cestou, kde ruce masérky za pomocí přírodních speciálně vytvarovaných dřevěných nástrojů vyhladí vaše tělo i obličej. MADEROTERAPIE (wood therapy) je zcela přirozená a velmi účinná technika, která stimuluje lymfatickou drenáž a následně pomáhá odstraňovat celulitidu a zároveň ničí tukové buňky.
Masáž pozitivně ovlivňuje děti, které trpí specifickými poruchami učení, zlepšuje stav alergiků, astmatiků, ekzematiků.
Masáž v sedě je uvolňující a osvěžující procedura, která dokáže odstranit svalové napětí v oblasti šíje, ramen, zad a beder.
Moderní reflexologie je méně než 100 let stará, ale prosazování léčby pomocí chodidel a rukou se provádí v různých kulturách již po staletí.
Segmentová reflexní masáž je léčebná procedura, která pomáhá k upevňování tělesného i duševního zdraví prostřednictvím specifických hmatů na povrchu těla.
Tejpování je moderní fyzioterapeutická technika, při které se na tělo aplikují elastické pásky (tejpy).