Rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT a MZČR

Rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT a MZČR

Aktuální termíny kurzů a rekvalifikací k nahlédnutí/stažení v pdf.

Teprve správně vedené masážní hmaty dokáží ulevit tělu a odstranit napětí a únavu. Provedeme tě znalostí anatomie, ukážeme, jak pracují svaly. Naučíš se celou sestavu klasických masáží a na základě certifikátu můžeš začít podnikat nebo být zaměstnán. Vyučuje se ve všedních dnech.
Kurz sportovní masáž je pro všechny, kteří chtějí proniknout do tajů a smyslu masáže. Teprve se znalostí anatomie a praktickým nácvikem jednotlivých hmatů, budeš umět účinně pomoct. Od nás získáš profesní certifikát k vydání ŽL nebo pro zaměstnavatele.
Tato profesní kvalifikace je vyžadována v dětských skupinách. Příprava a zkoušky srpen 2022. V případě, že již máte certifikát chůva do zahájení školní docházky, můžete si pouze zkoušku doplnit o rozdílné otázky.
Získání znalostí v oblasti anatomie, lázeňství, balnea a masáží je cílem každého absolventa kurzu s certifikátem Ministerstva zdravotnictví ČR, na jehož základě může být zaměstnán v lázeňském zařízení. Dva měsíce výuky teoretické i praktické a následně měsíc přímé praxe v lázních – to zní skvěle, že ano? Agentura RAFAEL má mezi zaměstnavateli výborné jméno, a tak jsou vám dveře k novému zaměstnání otevřeny.
Každá žena se chce líbit a vy jí to můžete svou profesionalitou splnit. Naučíte se o pleť pečovat, připravit pleť na líčení. Seznámíme vás s barevnou typologií, s typy klientek a způsobem jejich líčení. Zakrýt nedokonalosti a vyzdvihnout přirozenou krásu je krásná činnost. Prozradíme vám záludnosti pleťových a dekorativních přípravků.
Kosmetické ošetření patří mezi nejkrásnější a nejpříjemnější a ty můžeš být KOSMETIČKOU. Splň si svůj sen, zjisti veškeré zajímavosti o pleti, nauč se masáž, kterou omladíš všechny svoje klientky. Samozřejmostí je osobité líčení. Kurz je ukončen profesním certifikátem, který tě otevře „nové životní dveře“
Kurz sportovní masáž je pro všechny, kteří chtějí proniknout do tajů a smyslu masáže. Teprve se znalostí anatomie a praktickým nácvikem jednotlivých hmatů, budeš umět účinně pomoct. Od nás získáš profesní certifikát k vydání ŽL nebo pro zaměstnavatele. Vyučuje se o víkendech.
Jak důležitá jsou chodidla v našem životě a co vše musí zvládnout ? Tudíž každý člověk potřebuje péči o své nohy. Pedikérka je a bude vždy žádaná. Výuka postupuje přesně podle osnov Ministerstva. Základem je mokrá pedikúra a základní i specifické ošetření chodidel. Vše si mnohokrát vyzkoušíš v praxi. Úžasně zajímavé , co vše se odráží na ploskách nohou.
Staň se profesionálním pracovníkem ve zdravotnictví. Pro své povolání získáš mnoho cenných informací a zkušeností z oblasti anatomie, hygieny, první pomoci, psychologie, péče o pacienta, balnea, bezpečnosti práce. Sanitáři jsou žádáni v nemocnicích, ve zdravotnických zařízeních a v lázních (balneoprovoz).
Baví vás práce s dětmi ? Věnovala byste se jim ráda? Kurz chůva vám umožní získat profesionální certifikát k práci v mateřské škole, dětském koutku nebo v jakémkoliv zařízení pečujícím o děti mladší sedmi let. Často vás děti potrápí svým chováním? Řešíte vztek, pláč, prosazování dětí? Stanete se profesionálkou v péči o malé děti.
Potřebujete být certifikovaným lektorem ? Je potřeba splnit samostatnou práci a složit profesní zkoušku, která probíhá před dvoučlennou komisí. Jsme autorizovanou osobou pro vykonání profesní zkoušky „LEKTOR DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ“