Rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT a MZČR

Rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT a MZČR

Aktuální termíny kurzů a rekvalifikací k nahlédnutí/stažení v pdf.

Teprve správně vedené masážní hmaty dokáží ulevit tělu a odstranit napětí a únavu. Provedeme tě znalostí anatomie, ukážeme, jak pracují svaly. Naučíš se celou sestavu klasických masáží a na základě certifikátu můžeš začít podnikat nebo být zaměstnán. Vyučuje se ve všedních dnech.
Kurz sportovní masáž je pro všechny, kteří chtějí proniknout do tajů a smyslu masáže. Teprve se znalostí anatomie a praktickým nácvikem jednotlivých hmatů, budeš umět účinně pomoct. Od nás získáš profesní certifikát k vydání ŽL nebo pro zaměstnavatele. Vyučuje se o víkendech.
Kurz sportovní masáž je pro všechny, kteří chtějí proniknout do tajů a smyslu masáže. Teprve se znalostí anatomie a praktickým nácvikem jednotlivých hmatů, budeš umět účinně pomoct. Od nás získáš profesní certifikát k vydání ŽL nebo pro zaměstnavatele.
Tato profesní kvalifikace je vyžadována v dětských skupinách. Příprava a zkoušky srpen 2022. V případě, že již máte certifikát chůva do zahájení školní docházky, můžete si pouze zkoušku doplnit o rozdílné otázky.
Získání znalostí v oblasti anatomie, lázeňství, balnea a masáží je cílem každého absolventa kurzu s certifikátem Ministerstva zdravotnictví ČR, na jehož základě může být zaměstnán v lázeňském zařízení. Dva měsíce výuky teoretické i praktické a následně měsíc přímé praxe v lázních – to zní skvěle, že ano? Agentura RAFAEL má mezi zaměstnavateli výborné jméno, a tak jsou vám dveře k novému zaměstnání otevřeny.
Každá žena se chce líbit a vy jí to můžete svou profesionalitou splnit. Naučíte se o pleť pečovat, připravit pleť na líčení. Seznámíme vás s barevnou typologií, s typy klientek a způsobem jejich líčení. Zakrýt nedokonalosti a vyzdvihnout přirozenou krásu je krásná činnost. Prozradíme vám záludnosti pleťových a dekorativních přípravků.
Kosmetické ošetření patří mezi nejkrásnější a nejpříjemnější a ty můžeš být KOSMETIČKOU. Splň si svůj sen, zjisti veškeré zajímavosti o pleti, nauč se masáž, kterou omladíš všechny svoje klientky. Samozřejmostí je osobité líčení. Kurz je ukončen profesním certifikátem, který tě otevře „nové životní dveře“
Jak důležitá jsou chodidla v našem životě a co vše musí zvládnout ? Tudíž každý člověk potřebuje péči o své nohy. Pedikérka je a bude vždy žádaná. Výuka postupuje přesně podle osnov Ministerstva. Základem je mokrá pedikúra a základní i specifické ošetření chodidel. Vše si mnohokrát vyzkoušíš v praxi. Úžasně zajímavé , co vše se odráží na ploskách nohou.
Staň se profesionálním pracovníkem ve zdravotnictví. Pro své povolání získáš mnoho cenných informací a zkušeností z oblasti anatomie, hygieny, první pomoci, psychologie, péče o pacienta, balnea, bezpečnosti práce. Sanitáři jsou žádáni v nemocnicích, ve zdravotnických zařízeních a v lázních (balneoprovoz).
Baví vás práce s dětmi ? Věnovala byste se jim ráda? Kurz chůva vám umožní získat profesionální certifikát k práci v mateřské škole, dětském koutku nebo v jakémkoliv zařízení pečujícím o děti mladší sedmi let. Často vás děti potrápí svým chováním? Řešíte vztek, pláč, prosazování dětí? Stanete se profesionálkou v péči o malé děti.
Potřebujete být certifikovaným lektorem ? Je potřeba splnit samostatnou práci a složit profesní zkoušku, která probíhá před dvoučlennou komisí. Jsme autorizovanou osobou pro vykonání profesní zkoušky „LEKTOR DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ“