Shiatsu – japonská masáž

Termíny:

19.- 21.4. 2024

Řadí se mezi masážní techniky, ale rámec masáže značně přesahuje. Shiatsu znamená v překladu tlak prsty. Pomocí tlaku palců, prstů a dlaní, ale též kolen, loktů nebo chodidel na příslušné body na těle (tzv. tsubo body) je znovu obnovována energetická rovnováha těla.

Cílem shiatsu je podporovat proces sebeuzdravování a osobního růstu skrze vyrovnávání energie ki/cchi v těle. Tělesně-duševní pohoda člověka jako jednota těla, mysli a duše závisí na harmonickém toku této energie. Shiatsu masáž zvyšuje sebeuvědomění, citlivost a uvolňuje napětí. Podporuje a vyživuje životní sílu.

Účinky masáže jsou hluboce relaxační a zároveň posilující a osvěžující. Odborně prováděná terapie podporuje obecné zdraví jedince a může být užívána jako prevence péče o zdraví. Může pomoci při odstraňování širokého spektra fyzických obtíží, lidem procházejícím krizí, těžkým obdobím, nebo procesem změny.

( terapeut není léčitel, pouze navrací tělo do určité harmonie.)

Jde o speciální masážní techniku, která je aplikována přes oblečení na matraci nebo nízkém masážním stole. Skvěle prokrví, uvolní svalové napětí, zenergetizuje „celého člověka“.

Je prostě skvělá pro masírujícího i masírovaného.

Cena: 5900 Kč

Přihláška:

Pro potřeby vytištění certifikátu.

Děkujeme za zájem o kurz

Vaše přihláška na kurz byla úspěšně odeslána. Potvrzení na Vás čeká ve Vaší emailové schránce.

NOVINKA

zařídíme úhradu pro zaměstnané i nezaměstnané na ÚP