Recenze

Kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky

Klára P.
Do kurzu Chůvy jsem se přihlásila proto, že již jako chůva ve veřejném zařízení působím a potřebovala jsem získat inspiraci a profesionalitu. Obojí jsem účastí v kurzu získala a navíc jsem získala užitečné informace i coby rodič tříletého dítěte. Kurz Chůvy doporučuji všem co chtějí lépe porozumět potřebám dětí a přístupu k nim.

Naděžda Š.
Kurz chůvy byl pro mě velmi prospěšný, jak z osobního hlediska, procvičit si zdravovědu, která se mi může hodit při běžném životě, tak z profesního hlediska, náhled na práci chůvy, jak se k dítěti chovat, jak ho zaměstnat a jak přistupovat k rodině. Kurz doporučuji.

Petra M.
Kurz „chůva“ mi dal nové poznatky a zkušenosti hlubší náhled a pochopení dětské duše a myšlení. Nejvíc oceňuji kurz zdravovědy, kde jsme se naučili poskytnutí 1. pomoci, které by měl umět každý člověk bez ohledu na profesi a každé nastávající mamince bych zvládnutí resuscitace a 1. pomoci doporučila. A když připočtu moc milé a ochotné lektory, považuji kurz za příjemně strávený čas. Petra M.

Irena
Absolvovala jsem kurz chůvy a doporučuji ji ho všem maminkám. Úžasně lektorky. Spousta zajímavostí a utřídění informací. Myslím že každá máma má o sobě pochybnosti, jestli dělá vše dobře. Mě osobně kurz pomohl zjistit, co je důležité a co ne, na co dávat pozor.