Sportovní masér/masérka – víkendový kurz

Termíny:

15. 10. – 4. 12. 2022
11. 2. – 2. 4. 2023
13. 5. – 2. 7. 2023

Líbí se vám masáže ? Poznali byste rádi tajemství úspěchu maséra ?  Poznat jak pomoci tělu od přetížení nebo ho zregenerovat není jednoduché, ale my vás to naučíme. Pochopíte masérské hmaty, kde přitlačit a kde být jemná/ý ? Naučíme vás to a mnohem více. Strávíme spolu 152 hodin výuky a za tuto dobu budete skvěle připraveni nejen ke zkouškám, ale i do své praxe.
Samozřejmostí je možnost okamžitého získání živnostenského listu bez garanta nebo možnost být zaměstnán jako masér ve sportovních klubech, v hotelích jako wellness masér, masérka mimo oblast zdravotnictví.
Jen do lázeňských provozů  pod Ministerstvem zdravotnictví kvalifikaci nemáte. Máte však možnost si u nás toto vzdělání DOPLNIT  za poměrnou část výuky i financí.

Výuka : sobota a neděle 8,30 – 15,00
– zahrnuje teorii anatomie, masáží a praktickou výuku masáží vzájemně na sobě
praktické části bude vyučována komplexní sestava sportovní a rekondiční masáže.
teoretické části se naučíte historii masáže, provedení hmatů, základy anatomie, ortopedie, dermatologie, psychologie, první pomoc, indikace a kontraindikace masáže, hygienické zásady.
Závěrečná zkouška : tento rekvalifikační kurz je zakončen státní zkouškou MŠMT z profesní kvalifikace v našich učebnách a po úspěšném vykonání získáváte certifikát, který je v kopii uložen na Ministerstvu školství ČR.  Osvědčení o získání profesní kvalifikace s celostátní platností se státním znakem.
Výhoda : agentura RAFAEL je autorizovanou osobou pro provádění závěrečné zkoušky Sportovní masáž, zkouška tedy probíhá v našich prostorách s našimi lektory, cena zkoušky je součástí ceny kurzu – NIC NEDOPLÁCÍTE

Místo konání: agentura RAFAEL s.r.o., Karlovy Vary, Varšavská 1168/13

Potřebujete: zdravotní průkaz, psací potřeby, pracovní bílý oděv (tričko, kalhoty), ručník, prostěradlo, přezůvky.

Absolvovat ho mohou  i zájemci s ukončeným základním vzděláním viz profesní kvalifikace.

Cena: 11900 Kč

Přihláška:

Pro potřeby vytištění certifikátu.

Děkujeme za zájem o rekvalifikaci

Vaše přihláška na kurz byla úspěšně odeslána. Potvrzení na Vás čeká ve Vaší emailové schránce.