Sportovní masér/masérka – intenzivní kurz

Termíny:

16. 7. – 23. 7. 2023

Tento kurz je určen pro ty, kteří nemohou věnovat studiu tolik času. Většinou přijíždí z větší dálky, věnují studiu dovolenou nebo mají jiné osobní důvody.
Hodí se všem, co v současné době absolvovali odborný kurz např. maderoterapii nebo lymfatickou přístrojovou masáž aj. a bez ŽL nemohou tyto masáže praktikova.t
Termín je vypsán na základě zájmu účastníků, proto doporučuji napsat nám na email: info@a-rafael.cz a my se s Vámi domluvíme.

Poznat jak pomoci tělu od přetížení nebo ho zregenerovat není jednoduché, ale my vás to naučíme. Pochopíte masérské hmaty, kde přitlačit a kde být jemná/ý ? Naučíme vás to a mnohem více. Strávíme spolu 152 hodin výuky a za tuto dobu budete skvěle připraveni nejen ke zkouškám, ale i do své praxe.
Samozřejmostí je možnost okamžitého získání živnostenského listu bez garanta nebo možnost být zaměstnán jako masér ve sportovních klubech, v hotelích jako wellness masér, masérka mimo oblast zdravotnictví.
Jen do lázeňských provozů  pod Ministerstvem zdravotnictví kvalifikaci nemáte. Máte však možnost si u nás toto vzdělání DOPLNIT .

Výuka : 
– zahrnuje teorii anatomie, masáží a praktickou výuku masáží vzájemně na sobě
praktické části bude vyučována komplexní sestava sportovní a rekondiční masáže.
teoretické části se naučíte historii masáže, provedení hmatů, základy anatomie, ortopedie, dermatologie, psychologie, první pomoc, indikace a kontraindikace masáže, hygienické zásady.
Závěrečná zkouška : tento rekvalifikační kurz je zakončen státní zkouškou MŠMT z profesní kvalifikace v našich učebnách a po úspěšném vykonání získáváte certifikát, který je v kopii uložen na Ministerstvu školství ČR.  Osvědčení o získání profesní kvalifikace s celostátní platností se státním znakem.
Výhoda : agentura RAFAEL je autorizovanou osobou pro provádění závěrečné zkoušky Sportovní masáž, zkouška tedy probíhá v našich prostorách s našimi lektory,
cena zkoušky je součástí ceny kurzu – nic nedoplácíte.

Místo konání: agentura RAFAEL s.r.o., Karlovy Vary, Varšavská 1168/13

Potřebujete: psací potřeby, pracovní bílý oděv (tričko, kalhoty), ručník, prostěradlo, přezůvky.

Vstupní předpoklady : 18 let, zdravotní průkaz, ukončené základy vzdělávání  viz profesní kvalifikace.

 

Cena: 11900 Kč

Přihláška:

Pro potřeby vytištění certifikátu.

Děkujeme za zájem o rekvalifikaci

Vaše přihláška na kurz byla úspěšně odeslána. Potvrzení na Vás čeká ve Vaší emailové schránce.