Analýza těla IN BODY

DIAGNOSTIKOU ZJISTÍTE:

 MNOŽSTVÍ NEBEZPEČNÉHO VISCERÁLNÍHO TUKU

  • Viscerální (vnitřní) tuk se postupně ukládá mezi orgány a může tak negativně působit na správné fungování organismu.

ÚROVEŇ VAŠEHO BAZÁLNÍHO METABOLISMU

  • Ukazuje, kolik energie potřebuje váš organismus ke své běžné činnosti. Tedy jaký by měl být váš maximální denní příjem, abyste hubli.

ÚROVEŇ HYDRATACE VAŠEHO ORGANISMU

  • Nedostatečná hydratace organismu může stát za řadou zdravotních problémů a bránit vašemu hubnutí.

SLOŽENÍ VAŠEHO TĚLA

  • Dozvíte se, kolik % tuku, svalů či kostí obsahuje vaše tělo a jaké by měly být vaše ideální hodnoty.

VÁŠ METABOLICKÝ VĚK

  • Špatná strava a nadváha zkracují život. Metabolický věk vám ukáže, na kolik let se vaše tělo cítí.
Můžete ji použít jako podklad k vypracování jídelníčku, tréninku či osobní informaci.
_____________________________________________________________________________________________________________________

Na rozdíl od ručních jednoduchých tukoměrů nebo i speciální váhy neměří jen horní nebo spodní polovinu těla, ale tělo komplexně.

Přístroj In Body změří člověka celého za devadesát sekund. Nejde o nic náročného ani bolestného. Postavíte se naboso na přístroj, který vypadá jako váha a do rukou uchopíte snímače. Na základě těchto výsledků můžete již cíleně řešit další postup hubnutí – jídelníček, cvičení…Jde o velice důležitou analýzu , která by měla být součástí každého programu hubnutí. Často se totiž stává, že výpočet BMI může být zavádějící. Např. člověk na první pohled nevypadá silně, avšak po změření se zjistí, že téměř nemá svalovou hmotu, ale pouze tuk. Naopak silná žena, která by měla zhubnout podle BMI 75 kg /což je nereálné/, podle přístroje zjistila, že má navíc pouze 35 kg tuku, s čímž se při váze 141 kg dá již něco dělat.
Též cvičení se přizpůsobí podle toho, kde jsou uloženy největší zásoby tuku a kde naopak chybí svalová hmota.
Klienty měříme i během celé kúry. Přístroj přesně odhalí, zda-li jste cvičili či měli správný příjem tekutin.

Samozřejmě, že toto vše přináší nejen lepší pocit, ale i zmenšení konfekční velikosti. Vážení na domácí váze není podstatné – hmotnost není důležitá, ale podstatné je zbavit se nadbytečného tuku a uchovat si svalovou hmotu.
A to je nutné, protože při nesprávném hubnutí se jednoho dne můžete dostat do situace, kdy budete s váhou spokojeni, ale ztratíte aktivní svalovou hmotu, která je důležitá k pohybu.U klientů, jejichž nadváhu tvoří tuk je velice nutné ochránit aktivní svalovou hmotu a zajistit úbytek ze zásob nadbytečného tuku.
Z tohoto vyplývá, že nás nebude trápit, pokud se hmotnost klienta nesníží. Avšak podle grafu zjistíme, že nabral 3 kilogramy aktivní svalové hmotnosti a zmizely 2kg tuku a 1kg vody.

Přístroj IN BODY reaguje na to, zda-li jste muž či žena. Normy pro obě pohlaví jsou rozdílné.
Přesné měření a grafy s analýzou složení lidského těla nám pomohou určit  správný druh pohybu a též doporučit stravování a jiné možnosti k dosažení Vaší optimální váhy.

In Body – je špičkový přístroj určený k analýze složení těla a úrovně jeho metabolismu Pomocí elektrod změří na různých částech těla kolik tuku,vody má člověk ve svém organizmu, rozliší hmotnost svalů, kostí a vypočítá denní metabolismus. Přesně popíše též rozložení tuku a svalů. Dozvíte se kolik svalů a tuku je v pravé horní a dolní končetině i v levé horní a dolní končetině. Tím je zřejmé kolik má mít klient svalstva
a ve kterých partiích má více či méně tuku. Samozřejmě se to týká i trupu. Zároveň též zjistí obsah minerálů v těle.

OBJEDNÁVKY : 606020012

Cena :   200 Kč  forma účtenky obsahující základní informace

               450Kč   podrobný výstup měření (A4, případně do emailu)