PŘEDNÁŠKA: Kvantováni aneb kvantové opravy a práce s informačním polem

Kvantováni aneb kvantové opravy a práce s informačním polem

17.9. v 17,30 hodin

agentura RAFAEL,Varšavská 13, Karlovy Vary (vchod z průchodu- 2.patro)

přednášející : Tatiana Rozsypalová

Vstupné 180 Kč

Chcete-li si místo zarezervovat, napište nám na e-mail regeneracni@centrum.cz Vaše jméno, telefonní číslo a počet míst.

Kvantování, aneb práce s informačním polem, je úžasná revoluční technika pro pochopení a naučení se principu přeměny naší tzv. reality.
Na této přednášce vám bude přiblíženo chápání vaší existence jako iluze. Váš svět

a veškeré jeho prožívání a fyzické manifestovaní je relativně jednoduché změnit. Vysvětlíme vám a na dobrovolníci ukážeme, jak mocná je síla vašich myšlenek, stereotypů slov a domněnek.

Ukážeme vám, jak pracovat se záměrem, jak uchopit kvantovou energii a poslat ji dál tak, aby přepsala schémata, vzorce a nemoci ve vašem těle.

Vysvětlíme vám, co jsou to morfologická pole, archetypy, kritické faktory a jiné velmi zajímavé termíny, které vám pomohou vnořit se do světa reality vámi zvolené, nikoliv zažité či přijaté. 

Tato přednáška je za výjimečně nízkou cenu, jelikož věříme, že otevřít si dveře k nekonečném potenciálu vašeho vortexu je důležité nejen pro vás, ale i pro vaše okolí. Jelikož je tato technika nezneužitelná, vede k celkovému ozdravení našeho systému, vztahů a planety.

Věříme, že dostupností této techniky vám dáváme možnost, abyste se staly aktivními tvořiteli pozitivní transformace ve vás, a tak i pozitivně ovlivňovali svět kolem vás. 

Jako součást této přednášky vám budou nabídnuty i osobní terapie s profesionální terapeutkou.

Cena přednášky bude odečtena z ceny terapie, jako poděkování za zájem být aktivním spolutvůrcem „zázraků“ v tomto světě iluze. 

Přednášející lektorka Tatiana je praktickou inspirací všem, kteří tuší nebo ví, že síla záměru nám mění život v každé chvíli na této planetě. Její úžasný životní příběh ji dovedl i ke studiu různých technik. Tyto techniky spolupomáhají k nastavování, opravování a vytváření reality tak, jak je to v nejlepším pozitivním zájmu pro daného člověka. Její charismatický přístup, který je zároveň plný empatie a porozumění pomohl již mnoha lidem v několika zemích kde Tatiana působí. Tatiana je dozajista neobvyklou osobností, která dokáže inspirovat, motivovat a otevírat nekonečný lidský potenciál. Její životní cesta je naplněná dobrodružstvím, studiem, nekonečnou prací sama na sobě a nevyčerpatelnou chutí se o své zážitky a schopnosti dělit.

Napsat komentář