Vzdělávání

Vzdělávání

Aktuální termíny kurzů

V oblasti rekvalifikačního vzdělávání dospělých patří agentura RAFAEL k nejvýznamnějším subjektům v České republice. Spolupracuje s významnými lázeňskými subjekty, naši absolventi jsou vyhledáváni pro svou odbornost. Certifikáty u nás vydané mají uplatnění po celé Evropské unii. Ti, kteří si chtějí otevřít živnost, si mohou okamžitě po získání osvědčení o  absolvování rekvalifikace žádat o vydání živnostenského listu bez garanta. Na rekvalifikaci navazují odborné kurzy i odborné semináře.
Firma byla založena v roce 2004, má akreditace Ministerstva školství ČR pro rekvalifikaci sportovní masér, pedikérka a nehtová designérka, manikérka a nehtová designérka, kosmetička, vizážistka, akreditaci MZČR pro kvalifikační kurz masér a sanitář, profesní kvalifikaci lektor dalšího vzdělávání,  chůva pro dětské koutky, chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky a administrativního pracovníka.
Nabídka vzdělávání agentury RAFAEL s.r.o. obsahuje též více jak 20 odborných kurzů pro maséry (např. thajské masáže, hot stones, shiatzu, anticelulitidní masáže, havajské aj.).
Od roku 2008 je agentura RAFAEL s.r.o. nestátním zdravotnickým zařízením, čímž zvýšila prestiž výuky.
Od roku 2014 také personální agenturou, zajistíme Vám potřebné pracovníky z Čech i zahraničí. Získáte odborníky v oboru s platným certifikátem v ČR.
Agentura RAFAEL, s.r.o. svou širokou nabídkou odborných masérských kurzů proškolí desítky masérů z místních i okolních lázeňských domů a wellness salónů.
Intenzivně spolupracuje s významnými lázeňskými společnostmi v regionu, např. s Léčebnými Lázněmi Jáchymov a.s., sanatoriem Imperial, LH Thermal a.s., Bohemia lázně, Léčebnými lázněmi Mariánské Lázně, a.s., Lázněmi Františkovy Lázně a.s.,Lázněmi Teplice v Čechách a.s.,
ale i s menšími lázeňskými a hotelovými zařízeními.
Pokud si s výběrem vhodného kurzu nejste jisti, obraťte se na nás, rádi Vám poradíme 🙂

 

 

Napsat komentář